Máme otevřeno - dle nařízení vlády máme omezený provoz, ovšem servis výpočetní techniky je stále aktivní. Prosíme o dodržení pravidel, které najdete u vstupu do prodejny - dále nabízíme kurýra po celé ČR zdarma, více informací na telefonu či e-mailové adrese, děkujeme.

Servis a oprava

Trápí vás mobilní telefon či tablet? Víte jak správně pečovat o iPhone?

Ať už jde o rozbité sklo či displej, nefunkční mikrofon, sluchátko či sotfwarové problémy, které znemožňují pohodlné používání telefonu, jsme připraveni provést profesionální a rychlý servis.

Pod následujícími odkazy naleznete jednotlivé problémy a v případě, že existuje, tak také řešení, která můžete vyzkoušet sami doma. Pokud se vám to nepodaří, je třeba zařízení odnést k nám do servisu.

Pro naše zákazníky provádíme diagnostiku zdarma, před samotnou opravou dostanete informaci o rozsahu servisního zásahu s cenovou kalkulací. Řešíme i situace, kdy dojde k vytopení telefonu vodou či jinou tekutinou, provádíme také čištění, které je vhodné také jako prevence pro dlouhé a spokojené používání telefonu. Vaše Apple zařízení je u nás v těch nejlepších rukou.

Apple servis Praha - Appleguru

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies
Jazyk Čeština English русский